| anonim_4396 a întrebat:

..ce parere aveti de baieti care isi fac unghiile negre? Adica eu personal nu ma cred emo, dar cand ma uit la unghii nu imi plac si vreau sa le fac negre!
Mai e cineva ca mine?

37 răspunsuri:
| MojooJoj0 a răspuns (pentru RockMe):

Deci nu negi ca esti?laughingAsta voiam sa audbig grin.

| RockMe a răspuns (pentru MojooJoj0):

Bai eu nu sunt metrosexual, sunt un rocker atat tot....care arat ca orice om care asculta rock vechi

| TheUnForgiveN a răspuns:

Poti sa te imbraci si-n curcubeu si sa asculti rock.Ma rog, Mojo exagereaza.Eu am sprancene groase si mi le pensez pentru ca arat ca dracu.Sunt gay clar pentru ca vreau sa arat bine.Mojo probabil esti genul de comunist care crede ca barbatii cu parul lung sunt femei este?

| RockMe a răspuns (pentru TheUnForgiveN):

Fiecare se imbraca cum vrea si isi face ce vrea la corp...dar in ziua de azi daca ti-ai facut ceva gata esti gay...

| MojooJoj0 a răspuns (pentru RockMe):

Trebuia sa specifici de la inceput ca esti rockerwinking se evita tot

| RockMe a răspuns (pentru MojooJoj0):

Mda...daca mai cunoaste n-ai mai fi spus ce ai zis mai sus...\m/

| MojooJoj0 a răspuns (pentru RockMe):

Reciproc.Dar puteai spune ca esti rocker ca pentru voi e ceva normal sa iti fac unghiile laughing dar nu ai spus asta si oameni si-au imaginat ca esti cocalar.Ok, succes cu unghiile atunciwinkingfara rautate