| Deii1415 a întrebat:

Hei..pentru baieti. Ce parere aveti despre o fata care se face cu oja neagra pe unghii? Plus daca are unghiile lungi?

Răspuns Câştigător
| Cr1zzu a răspuns:

Unora le plac altora nu mie unu mi se pare super misto negru pe unghii la mine in clasa am numai stricate care se da cu rosu roz verde (mucegai)laughing dar nu trebuie sa te intereseze daca le plac la altii...trebuie sa iti placa tie iti este teama ca o sa rada cineva de tine ca te dai cu o nuanta neagra pe unghii? off stai linistita:*

2 răspunsuri:
| mihnea123abc a răspuns:

F bine

| anutzaEu a răspuns:

Hei eu sunt fata, mie mi se pare destul de cool.
Adica mai bine decat un roz de piti, de parca i-ar placea inca papusile BARBIE.
Mie imi place oja neagra, si daca are unghiile lungi i-ar sta super cool.
Dar tu decizi daca ii sta sau nu bine.
Sper ca te-am ajutat!
Te pup dulke si bafta!