| Gabitaancutaelena a întrebat:

Am o intrebare, e ok daca imi spal parul de 2 ori pe saptamana?

3 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Este ok, daca parul tau nu se unsureaza sau incepe sa miroase, atunci nu ar trebui sa fie probleme.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este

| Gigi777 a răspuns:

Da, cu apa da, nu cu sampon ca o sa se strice pielea, scalpul si o sa ai piele uscata, un fel de matreata. O data pe saptamana e bine cu sampon, dar daca nu ai par sau par scurt, rar, o data la 2 saptamani, stiu eu. Da poate e bine de doua ori daca ai par lung, dar nu foarte des, ca se strica pielea.