| BlackAngel23 a întrebat:

imi cam cad genele ce as putea sa fac sa nu imi mai cada? ca nu folosesc rimel ci doar creion din cand in cand.Si daca tot imi cad imi cresc altele?

6 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Ulei de ricin gasesti la frmacie sau plafar

| MinniePearl a răspuns:

Foloseste ulei de ricin!
Te dai ca si cand te'ai da cu rimel!

| Adriannae a răspuns:

Foloseste ulei de ricin.Se gaseste la plafar.

| liii a răspuns:

Foloseste uleiul de ricin, si da este si pentru unghii, are mai multe intrebuintari.

| Ade a răspuns:

Pai...Am vazut la Dr.OZ ca sunt niste paraziti pe gene, care le fac sa cada. Si ca sa scapi de ei te speli pe gene foarte bine si dupa aia inmoi un betisor in sampon pentru bebelusi si da pe gene. Asta ii face pe paraziti sa moara!

| BlackAngel23 explică:

Dar uleiul ala nu e pentru unchii?