| Alynutzaaa a întrebat:

Am si eu o mica problema :-s, in fiecare zi inainte sa ies din casa foloseam rimel, iar acum genele mele au de suferit. Ce as putea sa folosesc ca sa nu`mi mai cada genele si sa regenereze :-s?

Răspuns Câştigător
| c0l0rFuLLSkY a răspuns:

Seara ar trebuie sa te demachiez cu un demachiant pentru ochi happy. Eu personal folosesc demachiantul de la Garnier big grin - Garnier Essentials.

Bafta ~

8 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Intreaba la o farmacie de ceva vitamine happy

| 10011993 a răspuns:

Da-te in fiecare seara si dimineata cu ulei de ricin!:*

| Nicoleta a răspuns:

In fiecare seara inainte sa te culci, da-ti genele cu ulei de ricin

| Lllllllllll a răspuns:

Taie putin ( extrem de putin) din varful genelor si incearca sa nu mai folosesti rimelul o perioada. Poti incerca si cu ulei de racin. big grin

| Andreea_5313 a răspuns:

Uleiul de ricin folosit pentru cresterea parului, sparncenelor si genelor.Nu stiu cum il poti folosi pe gene, dar poti s-o intrebi pe doamna farmacista.Succes!

| PufiCiufi a răspuns:

Nu te mai da cu rimel si o sa se duca de la sine problema in cateva zile

| mihaela999 a răspuns:

Sa te duci la farmacie si sa iei ulei de ricin (costa in jur de 6 lei) si te dai cu el in fiecare seara cu o pensula iar dimineata te speli cu apa calduta.

| kinga_9984 a răspuns:

Ulei de ricinbatting eyelashes...eu am folosit si e bunhappy