| adelixx99 a întrebat:

Am o intrebare pentru cei din Piatra Neamt unde de unde pot sa cumpar produse oriflame (nu sa comand)....este un magazin caci la avon sunt.sad

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Produsele Oriflame si Avon nu se vind prin magazine ci prin reprezentanti. In cel mai bun caz pot avea un stand de promovare pentru o scurta perioada in incinta unui hipermarket sau intr-o zona aglomerata. Cauta prin cunostinte sau prin mica publicitate un reprezentant Oriflame. Ei sint bucurosi sa mai cistige un client.