| claudiu1925 a întrebat:

Am o mare problema. sunt putin mai plinut( nu de 100kg ci de 60-65). sunt baiat si vreau sa stiu cu ce fel de haine mi-ar sta bine. (adica haine mulate, haine mai largi...) am o mare problema va rog ajutati-ma.
P.S. am 14 ani si mai inalt dau funda.

Răspuns Câştigător
| Tania_Todea_1997 a răspuns:

Eu sunt fata am 16 si 69 kg pai un sfat ar fi sa nu porti pantalonii care te strang in talie sau tricourile mulate in cazul in care ai burtica nu puta pantaloni cu buzunare de 2 km pentru pari mai plinut tricouri mai largi da nu ca bunicu happy sper ca te-am ajutat :*

4 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Daca zici ca esti inalt si ai 60 de kg esti chiar slabstraight face
Ce inseamna pentru tine "inalt"?

| claudiu1925 explică (pentru CautNume):

Pai 1,68 cam asa

| CautNume a răspuns (pentru claudiu1925):

Nu esti inalt, esti normal sau chiar putin pitic.Nici gras nu esti, ar trebui sa te imbraci normal.

| OnuOnulică a răspuns:

Largi!
Logic ca hainele mai largi happy