| PrincessConsuela a întrebat:

Am o masca de par Nutrition de la Yves Rocher http://m3.paperblog.com/......e-L-1.jpeg si nu stiu cum se foloseste.
Se mai curata de pe par?
Cat trebuie sa stea daca il clatesc dupa?
Cu ce ajuta ca sa nu mi se mai arda parul cand il indrept cu placa daca o aplic?
Daca o aplic pe par cand imi indrept parul, dupa ce se indreapta cum sa il mai clatesc?(daca trebuie)

Răspuns Câştigător
| princess a răspuns:

Hmm smug marca mea preferata big grin.eu nu am folosit-o dar oricum instructiunile de folosire vin pe produs. evident ca se curata de pe par trebuie sa te clatesti bine, ca sa nu iti mai arda parul nu cred ca te ajuta, nutricion inseamna ca il hidrateaza si nu mai este uscat ci moale si frumos.ca sa nu iti mai arzi parul cu placa in primul rand ar trebui sa nu abuzezi atata de ea si in al doilea rand sa folosesti un spray protector pentru caldura.majoritatea dintre intrebarile tale nu le inteleg pe bune laughing