| anonim_4396 a întrebat:

happy
Pentru cele care folosesc produse Yves Rocher... Lotiunea purificatoare Pure System se foloseste ca lotiune tonica sau trebuie sa o aplic atunci cand ma spal pe fata? La instructiuni nu se precizeaza acest lucru.
Dau funda! big grin

Răspuns Câştigător
| TheoryOfHarmony a răspuns:

Eu din cate stiu de la un angajat Yver Rocher o aplici pe fata dupa ce te-ai spalat, apoi eventual utilizezi o masca. Asa mi se pare si normal, tinand cont ca este o lotiune purificatoare. Sper ca ti-am fost de folos!

3 răspunsuri:
| JustRoxanne a răspuns:

Se foloseste dupa ce te speli pe fata.

| TheoryOfHarmony a răspuns:

Si ca o completare la mesajul meu anterior: Spun acest lucru deoare atunci cand pielea este in contact cu apa,se deschis porii, automat daca aplici o lotiune imediat dupa, isi face efectul mai bine deoare porii sunt deschisi si sunt curatati. Iar atunci cand fata nu este un pic umeda(si proaspat spalata) porii sunt inchisi si eventual mai exista si praf pe fata, deci tot ce ai face ar fi sa aplici lotiunea pe ten si sa nu-si faca efectul, decat sa ai un pic impresia ca ai tenul mai moale la prima atingere.

| Drixie a răspuns:

Ca lotiune tonica. happy sper ca te-am ajutat. funda? happy :*