| RΔϟVAη a întrebat:

Am o pereche de bascheti negri si nu stiu ce sa desenez pe ei. Cum i-as putea personaliza?

4 răspunsuri:
| IonutzzaRalucutzza33 a răspuns:

Pai daca sunt negri nu o sa se prea vada desenele de pe ei..depinde cu ce culoare vrei sa-i desenezi...ai putea sa desenezi pe ei... ceva craniu de schelet laughing Nu stiu prea bine incerca cu carioci sau temperawinking Si sa fie culori deschise ca de exemplu:Galbenwinking

| xAimeee a răspuns:

Am citit mai demult intr-o revista ca ii poti face cu carioci, markere sau culori speciale pentru textile. Poti desena pe ei ceva ce te caracterizeaza sau ceva ce iti place...eu pe ai mei am desenat tot felul de chestii...sau i-am dat colegilor mei sa ii semneze ca pe un ghipslaughing Bafta la personalizat!happy

| R??VA? explică (pentru xAimeee):

Am inceput sa scriu cu marker-ul si se vede. Sunt din piele intoarsa si nu pot desena chiar atat de bine big grin

| xAimeee a răspuns (pentru R??VA?):

Chiar sunt curioasa, ce ai desenat?batting eyelashes