| daninebunu a întrebat:

Am o pereche de blugi albi, casual de la zara (poate stiti modelul) o pereche de tenesi casual cu talpa alba si partea din fata este bleu. ce sosete sa port daca le combine pe cele doua?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer, as asorta sosetele ori cu tenisii, de culoare albastra, sau albastru cu alb, ori cu bluza pe care i-as purta daca nu ar fi ceva ce sa sara in ochi. O culoare mai calda, mai deschisa si care sa nu iasa in evidenta.

O zi placuta!

| Ioana_Alexandra_1998 a răspuns:

Ce legătură au șosetele? ții neapărat să se vadă mai mult decât bluza (pe care nu ai precizat-o)? i-ați o pereche FOSFORESCENTE.