| LexHasAMasterPlan a întrebat:

Sal, all! Stiti ca o sa inceapa scola peste o luna sau mai mult dar ma tot gandesc cum sa ma imbrac ca sa impresionez si eu o data si nu sunt prea slaba dar ce sa port? Am o idee: sa-mi pun un maieu negru larg dar cu decolteu stramt in V, maieul e strans in partea de jos a abdomenului si niste blugi bleu cu niste pantofi gri cu deschizatura in fata si toc cat toata talpa. Daca aveti idei mai bune va rog sa mi-le spuneti si DAU FUNDA la raspunsul in care arat cel mai bine!

Răspuns Câştigător
| Aly28 a răspuns:

Bunahappy ar trebui sa-ti iei si un bolero/sacou/jachetuta pe deasupra,iar in privinta pantofilor ti-as recomanda niste balerini colorati, deoarece restul tinutei e in culori inchise(albastr, negru):*

6 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Hello happy!
Ok,deci partea cea mai naspa este ca nu stiu ce haine ai in garderoba.Dar iti propun ceva :*.
Poti sa imi trimiti mie un mesaj privat in care sa imi spui ce culori predomina in garderoba ta,daca ai putine/multe haine si astfel te voi sfatui si in privinta accesoriilor, pantofilor, coafurii si machiajului.
Take care happy!

| Aly28 a răspuns:

Atunci merg si pantofii gribatting eyelashes

| LoquitaSeMutaInViataReala a răspuns:

Pai daca singura ai gasit idei, de ce ne mai intrebi pe noi?! big grin

| LexHasAMasterPlan explică:

Aaa da! Blugii sunt albastru deschis, chiar bleu!

| Alina140663 a răspuns:

Mie imi place asa cum ai zis dar te sfatuiesc sa iei ceva deasupra ca va fi toamna deci va fi rocoare
funda?

| andreealuv a răspuns:

Poti sa iti iei niste pantaloni inflorati cu tur cat mai inchisi la culoare o pereche de expadrile negre sau gri si un tricou larg si jos la sold sa aiba ca un fel de funda :* FUNDA