| SeenKill a întrebat:

Am o pereche de blugi, si la inceput erau de culoarea alb cu tenta de albastru, dar acum si-au schimbat culoarea intr-o tenta de alb vernil cu galben. am dat 180 lei pe ei, si nu i-as arunca pur si simplu. exista o modaliatate prin care as putea sa le ofer culoarea initiala... apropo, am incercat toate detergenturile, asa ca daca se poate, o metoda mai neconventionala? funda cat de rapid se poate

3 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Vopseste-i,daca vopsitul nu costa mai mult decat pantalonii.

| Mny_Bogdan_1995 a răspuns:

Mai taie din ei da-i dq

| SeenKill explică (pentru Mny_Bogdan_1995):

Ma, esti prost? pe mine ma deranjeaza culoarea