| SeenKill a întrebat:

Rapid! Am o pereche de blugi, si la inceput erau de culoarea alb cu tenta de albastru, dar acum si-au schimbat culoarea intr-o tenta de alb vernil cu galben. am dat 180 lei pe ei, si nu i-as arunca pur si simplu. exista o modaliatate prin care as putea sa le ofer culoarea initiala... apropo, am incercat toate detergenturile, asa ca daca se poate, o metoda mai neconventionala? funda cat de rapid se poate

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-i pantaloni scurti

| SeenKill explică (pentru anonim_4396):

Pe mine ma deranjeaza culoarea

| anonim_4396 a răspuns (pentru SeenKill):

Atunci nu mai ai ce le face...scuze...decat poate sa-i decolorezi