| anonim_4396 a întrebat:

Am o pereche de pantaloni scurti,negrii, luciosi.Cu ce as putea sa-i iau? Urgent

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Pe negru merge orice

| Rebelicious a răspuns:

Buna!
Pai, in primul rand, ai putea opta pentru stilul modern, cu tenisi, un tricou si ochelari de soare.
La tricouri, iti poti lua unele colorate neon sau unele pastelate, dar in niciun caz albe! Cele cu mesaje sunt foarte dragute pentru culorile neon, dar pentru cele pastelate, mai bine le-ai pastra simple sau cu modele.
Nu purta tocuri la pantaloni luciosi, pentru ca le da un aspect ieftin!
Accesorii: cateva bratari (eu as avita lanturile mari), poate un lantisor, si cercei micuti, deoarece hainele lucioase au un aspect foarte puternic.
Sper ca te-am ajutat!
Funda? big grin

| asasunteucesafaci a răspuns:

Cu un maieu roz, asa cu un umar golwinking

| Adde2 a răspuns:

Un maieu, tricul alb (parerea mea) Funda?

| bella2332 a răspuns:

Cu ce vrei tu. cu un tricou mulat sau unul lejer. vezi cum te prinde mai bine. iain calcul ca se poarta culorile cat mai stridente si imbracamintea cat mai trasnita.