| danny_5176 a întrebat:

mi-a cumparat cineva o pereche de pantaloni scurti, numa' ca eu nu sunt sigur daca sunt sau nu pentru baieti.
cum as putea sa imi dau seama?

11 răspunsuri:
| deutSa a răspuns:

Eu sunt fata si am pantaloni scurti, etc cu fermoar de se inchid si in stanga si in dreapta si sunt DE FETE pentru ca au modelul caracteristic.

Depinde de croiala!

| agirll a răspuns:

Bunapai uita-te la nasture(daca au) si daca sunt pe dreapta inseamna ca sunt pentru baieti dar daca nu inseamna ca sunt pentru fete..depinde ...in cazul in care nu au nasturi uitate si tu la culoare sau... mai intreaba pe cineva:funda?big grin

| danny_5176 explică:

Nu au nasturi
culori vii, deci m-am gandit ca sunt pentru fete, dar am intrebat un prieten si a zis ca sunt pentru baieti (mai mult m-a bagat in ceata)
alte idei?
eu ma gandeam la cusatura sau ceva, la forma lor, daca difera in functie de sex.

| danny_5176 explică:

@ilfenomeno18 mda e posibil sa ai dreptate
@ygrec25 sunt din Italia...

| ygrec25 a răspuns (pentru danny_5176):

Pune o poza cu ei sa-i vedem...

| ygrec25 a răspuns (pentru danny_5176):

Sau du-te la un magazin de firma si intreaba acolo...

| danny_5176 explică:

Am rezolvat.
multumesc oricum big grin

| ilfenomeno18 a răspuns:

Uita-te la nasturi si la fermoar daca sunt pe stanga sunt pe dreapta sunt de baieti daca nu sunt de fete

| ilfenomeno18 a răspuns:

Daca sunt pe dreapta scuze

| ilfenomeno18 a răspuns:

Posibil sa fie unisex(si pentru baiesti si pentru fete)

| ygrec25 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa te duci la magazinul de unde i-ai cumparat si sa intrebi acolo.