| pisikutza ta a întrebat:

De ce toata lumea imi zice ca sunt frumoasa dar eu ma vad urata
este pozisbil sa ma cred urata din cauza inaltimii(1, 53)
absolut toata lumea imi zice ca sunt frumoasa inclusiv baietii nu am cum sa ii cred eu ma consider urata chiar foarte urata

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

De ce crezi tu ca frumusetea inseamna inaltime? Din proprie experienta iti zic ca e mai bine sa fii scunda. Poti purta tocuri si castigi cativa centrimentri valorosi.Pe cand daca esti mare, ce faci iti tai laba piciorului?laughing
Poate ca esti frumoasa la fata sau la corp. N-ai zis ce varsta ai, dar oricum pana la 18 ani o sa mai crestiwinking

| ionika17 a răspuns:

Poi sigur ca esti frumoasa ar trebui sa ai mai multe incredere in tine mai ales daca iti spune lumea ca esti frumoasa chiar nu stiu de nu ai incredere in tine.Fi mai increzatoarewinkingbafta

| Piticaaa a răspuns:

Eu am tot 1. 53 si am 15 anihappy Am aceasta inaltime de mai bine de 1 an. Cred ca m-am oprit din cresterea in inaltime. Nu trebuie sa fi complexata din cauza ei. Unii poate iti spun ca esti frumoasa, sperand sa te faca sa te simti mai bine, in timp ce altii te mint ca sa nu te supere. Depinde de fiecare. Eu consider ca fiecare om este frumos, si interiorul sau conteaza cel mai mult. Degeaba esti frumos daca in cap se aude in ecouwinking

| LuckyboyRO a răspuns:

Toti suntem frumosi in lumea noastra

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey. buna.happy. eu am tot 1. 53. sj am 13 ani.eu ador inaltimea mea.:-x. nu. mi plac fetele prea inalte.:-s. sj mie mi se spune des ca sunt frumoasa. dar eu stiu ca nu. i asa ca cei din jur o spun doar din politete.eu recunosc.nu am deloc incredere in mine.sj stiu ca frumusetea mea.nu este existenta.happy. dar nu vad de ce nu ai crede in frumusetea.ta.toti suntem frumosi pana la urma urmei.oh go on.

Bafta.>:d

| Ness a răspuns:

Esti foarte modestalaughing. si ori cine poate spune un compliment dar asta nu inseamna ca e si adevarattongue