| danutza_8059 a întrebat:

Am o problema... c tb s fac s nu mai am varfurile parului despicate? va rog ajutati-ma:*

Răspuns Câştigător
| Krina a răspuns:

Trebuie sa le tunzi maxim o data la 2 luni.Foloseste tratamente pentru par, gen masti sau seruri pentru varfuri deteriorate.Se gasesc in magazine.
In plus, ai nevoie de un tratament in paralel cu magneziu, zinc si vitamina B6.

4 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

Le tunzi 1 data pe luna.

| Ben. a răspuns:

Tunde-te un pic, foloseshte balsamuri porivite parului tau. protejeazal de soare, vant si apa calacaroasa.

| LittleZyzy a răspuns:

Le tai. Odata pe luna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa il tunzi un pic si dupa aia foloseste uleiul pentru varfuri de la avon e ff bun