| DeepEyesClaudia a întrebat:

Am o problema mai delicata. Un timp mi-am epilat "mustata" cu lama, apoi zona a devenit mai deschisa la culoare. Am incercat cu crema de vreo 2 ori, dar ma irit, asa ca acum o pensez, dar zona a ramas tot alba. Folosesc fond de ten, dar tot se vede o mica diferenta. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Ramonaaaa a răspuns:

X_x Ai facut cea mai mare greseala ca te-ai epilat la mustata cu lama?:O
Cum sa te epilezi cu lama fiind fata? Cele mai bune sunt benzile de ceara de la Gerocossen hipoalergenice(nu uita, hipoalergenice!).

3 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Trebuie sa te bronzezi pe partea aia, poti incerca cu un autobronzant. Si este o mare prostie sa te epilezi cu lama tu fiind fata. Adica gandeste-te... o fata care se barbiereste? nu prea e frumos. poate incepe sa-ti creasca repede calumea sa vezi dupa ce nenorocire pe capu tau...

| byutssa a răspuns:

Zona este deschisa deoarece acea zona afost acoperita fe firele de par si razele soareleui nu au putut patrunde asa de bine. du-te si tu la plaja si bronzeazate... funda?

| Broadband a răspuns:

Stai cu fata la soare sa se bronzeze si acolo