| DeeepEyesClau a întrebat:

De ceva vreme imi pensez "mustata", dupa ce un timp am folosit crema. Problema e ca, si atunci cand nu exista niciun fir de par, se vede un fel de dunga/pata ingusta mai deschisa la culoare deasupra buzei superioare. Chiar daca ma dau cu fond de ten, uneori e greu sa o ascund. Un sfat, va rog?

Răspuns Câştigător
| AlescandraM a răspuns:

Parerea mea este sa apelezi la un specialist, adica sa te duci sa iti epilezi mustata cu ceara, iti garantez, nu se mai vedea acea (umbra ) deasupra buzei. Si o sa trebuiasca sa tio iei cam o data pe luna. atunci firicerele sunt vizibile deja ( cel putin la mine ) pupicii :*

1 răspuns:
| rOxAnNe02 a răspuns:

Nu prea ai ce sa faci.decat sa folosesti o crema usor nuantatoare.ai grija! trebuie sa o folosesti pentru toata fata. din cauza ca partea aia e acoperita cu firicele de par nu prea te poti bronza in acele locuri, sa stii ca si soarele de iarna uneori te bronzeaza(ma refer la fata). funda?