| alu97 a întrebat:

Am o problema si va cer un raspuns... trebuie sa-mi pun aparat dentar dar nu stiu de care metalic sau ceramic? Ma intereseaza pretul si cat dureaza pana il voi putea da jos? multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| birisbianca1 a răspuns:

Buna sa stii ca si eu am aparat dentar, si mi-am luat metalic, iar pretul a fost de 12 milioane il vei putea da jos intr-un an, eu am dinacela care iti poti schimba culorile la elastice, am o intrebare cati ani aveti? ca sa va pot spune cam cat o sa-l purati sigur... fundita? :*

| alu97 explică (pentru birisbianca1):

Dar tu unde ti l-ai pus pentru ca eu am cautat pe net si era 2200 de lei ...eu am 15 ani

2 răspunsuri:
| AndreeaIM a răspuns:

Eu am aparat dentar metalic si a costat in jur de 3000 de lei si o sa il port cat trebuie cat de repede isi face treaba cand imi va rezolva problema il voi da jos... la mine a durat doua ore sa il puna dar depinde cine ti-l pune si ce fel de aparat iti pune. sepr ca ti-am fost de folos happy