| anonim_4396 a întrebat:

Am o rochie asa: http://images.search.conduit.com/......gePreview/ si o pereche de platforme nude cu varful decupat. Ce poseta s-ar potrivi?

2 răspunsuri:
| Ana-Maria_Stoica_1998 a răspuns:

Pai rochia este foarte colorata si "plina"(multe floricele), ar trebui sa iti iei o poseta cat mai simpla si sa aiba o forma geometrica. Ca sa fie un "balans" intre cele 2 e de preferat sa ai o poseta dreptungiulara! Poti sa iti iei o poseta alba sau roz. Probeaza mai multe vei sti care e cea mai potrivita! :*

| anonim_4396 explică (pentru Ana-Maria_Stoica_1998):

Merci. :3