| EllaBlackEyes a întrebat:

Fetelor, care ati folosit serul pentru varfuri de la Kallos? E cel din imagine: http://images.search.conduit.com/......gePreview/

Cum vi se pare?
Funda!

Răspuns Câştigător
| oooana a răspuns:

Nu l-am folosit dar stiu ca produsele de la Kallos erau bune. Incearca! Daca folosesti si produse de la AVON, iti dau brosura, comanzi si ti le aduc acasa, daca esti din Bucuresti!

O zi frumoasa!

| oooana a răspuns (pentru oooana):

In campania viitoare, in brosura, avem oferta Set 2in1 Sampon si Balsam + Ser pentru varfuri deteriorate, pret 18, 99 lei. Eu am folosit serul acum 2 luni aproximativ si mi s-a parut simpatic. Eu spun ca pretul e ok si se merita sa incerci. Recomand pentru ca folosesc produsele lor, daca nu le foloseam nu mai eram reprezentant big grin. O zi frumoasa sa ai!

Răspuns utilizator avertizat
| oooana a răspuns (pentru EllaBlackEyes):

Ok...Cu cea mai mare placere...happy