| Tania1 a întrebat:

Am o vesta din blana artificiala, aici nu pot sa pun poza, daca doreste cineva o poza cu ea pentru a o cumpara puteti sa ma gasiti pe Whatsapp la numarul 0770706491 ....eu stau in Olanda si o vand cu 100€. Este nepurtata cu eticheta pe ea ...marimea este 2xl dar mie imi vine si port 1xl

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da un anunt pe site-urile din Olanda, caa sa ar fi cel mai usor de vandut. Daca o trimiti in tara, te mai costa 50 de euro transportul.

| Tania1 explică (pentru Violleta2022):

Sti vre un site? Sa o pun

| Violleta2022 a răspuns (pentru Tania1):

Nu, eu nu am de unde sa stiu, eu locuiesc in Australia.
Dar tu ai scris ca locuiesti in Olanda, nu poti intreba colegii si prietenii ori vecinii, de pe acolo?

| MihaiNicu23 a răspuns:

E destul de ieftina.