| CristinaMariaGG a întrebat:

Cu ce pot sa port o vesta de blana? big grin

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Merge cu colanti sau blugi, o bluzita si niste cizmulite.
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu o fusta mini sau niste blugi, si ceva cu tocuri

| CristinaMariaGG explică (pentru anonim_4396):

laughing))) mersi mult laughing love struck

| anonim_4396 a răspuns (pentru CristinaMariaGG):

Cu placere

| MissJJ a răspuns:

Cu orice vrei tu!
Casual: blugi, camasa/tricou/bluza. Poti sa o porti si la o tinuta eleganta, daca este neagra o poti folosi peste o rochie de aceeasi culoare cu un colier supradimensionat la gat.

| didicriss a răspuns:

Eu ti-as zice ca vine mai bine cu blugi ( cu colanti mi se pare prea mult) si aproape orice bluza si pantofi

| annna69 a răspuns:

Cu aproape orice. si eu am din aceea cu curea la mijloc big grin. e crem cu negru, o port de obicei cu colanti negri, o bluza neagra si cizme crem, dar merge la orice, si la blugi