| anonim_4396 a întrebat:

Am ochii verzi si mari, eu niciodata nu am stiut sa ma machiez...nu-mi plac make-up-urile extravagante, imi puteti sp va rog cum ma pot machia?

2 răspunsuri:
| MissCamelia a răspuns:

Buna. Eu cred ca un fard mov sidefat sau roz iti va pune ochii in evidenta, iar pentru seara aplici in plus un dermatograf negru. Rimelul trebuie a[plicat mereu.pentru mai multe noutati si review-uri despre produse cosmetice, machiaj si ingrijire, intra pe http://camelcutza.blogspot.com/

| carmi_6480 a răspuns:

Ochii verzi si mari mi-au placut intotdeauna, mi se par cei mai frumosi ochii, asa ca nu trebuie sa folosesti prea multe farduri, putin rimel, creion negru, un luciu pe buze si gata o sa-i dai pe toti pe spate.