| dkidda a întrebat:

Am ochii verzi si parul saten deschis.As vrea sa ma fac roscata, dar nu stiu daca mi'ar sta bine. Ce ziceti? big grin

Răspuns Câştigător
| RatWithBoobs a răspuns:

Heii happy
Si eu am fost satena si am ochii verzi de asemenea.
Ti-ar sta geniaal :X rosul aprins ti-ar scoate culoarea ochilor in evidenta.cam asta imi spune lumea mie laughing).
Oricum baftawinking!

7 răspunsuri:
| ELena30 a răspuns:

Este un adevarat act de curaj sa te vopsesti roscata. Felicitari! Sincer, mi se pare ca roscatele ies mereu in evidenta, si eu ma gandeam sa ma vopsesc asa, dar inca n am avut curaj. Avand in vedere ca ai ochii verzi vei arata superb. Succes happy

| Scherimuvi a răspuns:

Nu prea cred ca ti-ar sta bine verdele cu rosu nu prea se inpaca deci te sfatuiesc sa laegi alta culoare

| ionlarisa a răspuns:

Ai arat bine ca ai ochii verzi.

| Zeflemitoarea a răspuns:

Personal, îmi place:
http://www.google.ro/......tp?/imgres
Roşul acela.

| AndiNyctophilia a răspuns:

Eu chiar cred ca ti-ar sta bine, ai arata ca un elf din padurehappy

| andrei733 a răspuns:

Eu nnu stiu cum arati dar cred ca asta ramane la aprecierea ta.Incearca sa iei o poaza cu tine si sa o editezi si acolo sa iti pui parul roscat sa vezi cum iti sta

| oana2508 a răspuns:

Roscata cu ochii verzi, cred ca ti-ar sta suuper