| Arianna$ a întrebat:

As vrea sa-mi fac breton pe o parte.Am ochii verzi-albastri, fata ovala si paruu' saten deschis.As dori sa stiu daca aceasta tunsoarebig grin mi-ar sta bine. pup.

6 răspunsuri:
| T30D0RA a răspuns:

Te invidiez ca ai fata ovala!
Ti-ar sta super tare cu breton drept pe toata fruntea. :X

| Lorelai a răspuns:

Incearca pe taaz.com. Vezi daca ti-ar sta bine sau nu. Eu nu te stiu si nu imi pot da cu parerea.

| Georgianna3723 a răspuns:

Cand am citit descrierea parca m-ai descris pe mine laughing. Si eu am breton intr-o parte, si filat. Ai grija! Este destul de greu de intretinut. Cel mai bine este sa il faci cu placa. Sper sa arati bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aha si eu am asa!

| Smile<33.! a răspuns:

Eu zic ca ti'ar sta binelove struck.
Pentru fata ovala merge bine bretonul intr'o parte deoarece iti da impresia ca fata iti este mai "lunga".
Iar la fata lunga bretonul drepttt! deoarece "micsoreaza fata" ca sa zic asalaughing.

| franka a răspuns:

Mai bine ti-ai face un breton normal pe toata fruntea. pentru ca cred ca ti-ar scoate in evidenta ochii. Oricum cred ca si cu breton intr-o parte ti-ar sta bine:d