| geanyna19 a întrebat:

Am ochii verzi si tenul foarte deschis. Mi-ar sta bine bruneta? Ce culoare sa aleg:negru sau negru albastrui? fundita happy

Răspuns Câştigător
| Sergiu1989 a răspuns:

Absolut Negru din 2 motive asa cum zice peste2009 o sa iti scoata ochi tai Mumosi in evidenta + ca reflectia la soare o sa fie mult mai placuta in schimb negru albastrui o sa se vada la soare ca. succes big grin Inca o bruneta big grin jos blondele hahaha

7 răspunsuri:
| Classy a răspuns:

Negru draga mea. Fii naturala si nu alege tentele acelea de albastru... nu dau bine cu tenul tau deschis. kiss te pup kiss

| wertori a răspuns:

Negru .

| Nolkyz a răspuns:

Daca nuantele tenului tau sunt reci ai putea alege negru albastrui.

| peste2009 a răspuns:

Doar negru fiind ca necgru scoate in evidenta ochi tai verzi si tenul deschis deci negru astept funda

| geanyna19 explică (pentru Sergiu1989):

Mi-am vopsit parul negru si se vede foarte frumoswinking mersi pentru sfat:*

| Sergiu1989 a răspuns (pentru geanyna19):

Np ori cand big grin imi dai si u mie un sfat?

| Sergiu1989 a răspuns (pentru peste2009):

Absolut Negru din 2 motive asa cum zice peste2009 o sa iti scoata ochi tai Mumosi in evidenta + ca reflectia la soare o sa fie mult mai placuta in schimb negru albastrui o sa se vada la soare ca. succes big grin Inca o bruneta big grin jos blondele hahaha

| SweetGirly a răspuns:

Negru - albastrui.ti-ar sta mult mai bine. dupa parerea mea happy