| Danielaaa22 a întrebat:

Am parul aspru. ce sa fac?straight face Folosesc sampon de la Nivea long repair!

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
După ce te-ai uscat un pic la el, pune câteva picături de ulei de măsline/argan/floarea soarelui în palmă și treci prin păr pentru hidratare și nu va mai fi nici aspru.
Pa, pa.

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| foreveryou a răspuns:

Ia-ti un balsam happy

| Danielaaa22 explică (pentru foreveryou):

Foloesc balsam de la Niveawinking

| Prince_Amir_1995 a răspuns:

Foloseste sampon pentru copii si foloseste balsam dupa samponare.

| Iana12 a răspuns:

Sampon/balsam clear! sau. ce mai face parul moale e asa zisa "placenta " - Masca pentru păr Kallos. o gasesti in magazine intr-un borcanel marisor si nu depaseste 15 lei

| MadiLincik a răspuns:

Foloseste syos...

| day16 a răspuns:

Incearca un balsam sau o masca dupa. Cu siguranta te va ajutahappy