| Shiubi a întrebat:

Am parul blond inchis. e o nuanta mai ciudata pentru ca desi e blond, merge un pic spre roshcat. e natural. as vrea sa il deschid o nuanta sau 2. dar nu sunt sigura de un produs bun, care sa nu imi arda parul. ce imi recomandati?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ceea ce e scump are calitate dar te informezi la vanzator ca ala stie ce e bun pentru tine.

Răspuns utilizator avertizat
| Landa a răspuns:

Palette C9, blond argintiu deschide parul cu doua nuante. http://www.palette.ro/uploads/pics/shade_strang_c9_15.jpg
Nu o sa iasa alb ca pe cutie. Nu are decolorant. Are oxidant de 9%.
Mie nu mi-a stricat parul si anuleaza nuantele de roscat, portocaliu sau galben.