| Smile_5509 a întrebat:

Am parul blond inchis spre saten si as vrea sa il deschid cu cateva tonuri.Nu vreau sa il vopsesc pentru ca am firul foarte subtire dar ma gandeam la nuantator blond. A mai incercat cineva? Functioneaza? Nu as vrea o schimbare prea mare, doar o deschidere a culorii.
Fundita.

Răspuns Câştigător
| Geo_6211 a răspuns:

Am auzit la o colega cum ca si-ar stoarce vreo 2 lamai in sampon si ca intr-o saptamana i se deschide parul.adevarul e ca are unele perioade in care are parul blond blond si perioada in care il are de culoare foarte inchisa.tin sa specific ca si ea are parul natural.

3 răspunsuri:
| tequillaXd a răspuns:

Pai...poti incerca ceai de grau uscat(pai dala)sau apa oxigenata cu lamaie, lamaia chiar e buna

| Dakota a răspuns:

Lamaintaaaa smug