| LadyCrazy999 a întrebat:

Am parul blond, ochi albastri si par de culoare deschisa. ce machiaj si ce culori de haine mi se potrivesc?

8 răspunsuri:
| Lynna a răspuns:

Buna. Ti s-ar potrivi culori gen galben. turcoaz, corai, roz, varde.

| lunathemoon a răspuns:

Se potrivesc aproape toate,dar deschise: roz, mov, albastru, verde si bej. rujul il poti folosi un rosu aprins sau roz deschis, deschis.depinde cum te machiezi happy

| DenisejUSTmE a răspuns:

Buna! (:
Vara: 1. Opincute albe/negre, blugi albastri (aici, blugi, nu pantaloni), un tricou alb, iar peste o bluza lunga pana la genunchi-crem, subtire fara fermoar sau nasturi-pe care o poti inchie cu o curea neagra, subtire, parul despletit si niste cercei mici sau daca vrei numai porti.
2.Sandale ortopedice-negre, pantaloni scurti-blug, o bluza larga fara maneci-roz, alba, gri, parul ti-l faci in coc, iar cerceii. unii mari, rotunzi.
Toamna: 1. Pantofi, cizme, blugi, tricou sau bluza neagra, alba, rosie; iar peste, un sacou negru, sau maron- unul care se potriveste hainelor tale. Parul despletit, iar pe cap o boneta. De preferat, fara cercei.

De machiaj nu ti-am zis nimic, pentru ca nu ma machiez.winking Bafta!

| Iubibilăă a răspuns:

Se poarta culorile pastel. Insa daca nu iti place moda, imbraca-te cum vrei tu, cum iti sta tie bine,
Pa, pa.

| Alicezzz a răspuns:

Ca si machiaj foloseste griul,culoarea fildesului,roz, mov, piersica, alegeti un creion de ochi maro., albastru sau gri cu care sa iti faci linii subtiri atat pe pleoapa inferioara cat si pe ce superioara, sa nu folosesti verdele sau brun ca nu da bine! Iar ca si haine culorile cred ca gen galben, gri, alb, albastru-verzui ca tot vine vara happy

| Pimpux a răspuns:

Se vede ca esti blonda laughing abia astept sa intalnesc o blonda cu parul de culoare inchisa.

| LeeInNa a răspuns:

Eu cred ca ti s-ar potrivi culori ca verde. portocaliu si altele

| Gansca_Ioana_1991 a răspuns:

Culori deschise, pastelate, dar fără sclipici. Concentrează-te pe bej, rozaliu, turcoaz, etc. Si bineinteles negru/alb culori neutre