| Fuck Googăl. Ask me! a întrebat:

Ce culori se potrivesc la haine persoanelor cu parul saten-blond, ochi caprui si ten bronzat(natural deschis la culoarea)? Please.

4 răspunsuri:
| Nimic special a răspuns:

Galben, albastru aqua, maro, roz.

| Alex_2741 a răspuns:

Uhhh :X ceva frumos ar fi ceva de culoare inchisa daca ai spus ca ai ten bronzat happy. ceva pe albastru inchisss :X ceva gen culoarea costumelor de blugi happy. Sau ar merge si alb adica sa ai ceva sapca palarie pe cap alb/a. si eu am ten bronzat e natural al meuhee hee dar iti spun cu ce imi sta mie binehee hee. imi sta foarte bine cu mov :X. Alb. gri. negru.si cam atat happy. Sper ca te-am ajutat happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Haine deschise la culoare si scurte pe timpul veri