| butterlyfly a întrebat:

Hey! Am parul foarte cret si nu stiu cum sa ma tund imi sta ca naiba mi-l tin numai prins in coada si numai suport vreau sa il las desfcaut si nu stiu cum imi puteti da niste sfaturi?:***

2 răspunsuri:
| Cat a răspuns:

Cel mai indicat ar fi sa faci o vizita la un salon, unde o specialista te poate ajuta sa alegi cea mai buna varianta pentru tine. Ea iti poate spune exact ce se potriveste cu forma fetei tale si ce frizura ar fi cea mai practica pentru coafurile de zi cu zi.

| Robytzaaa a răspuns:

Eu zic sa te tunzi un pic mai scurt si sa te indrepti sau sa il lasi asa cret da sa te dai cu fixativ un pic :*! Fundits`a? big grin