| Aleeeeeeee a întrebat:

Am parul destul de lung (în scari) şi vreau să-l tund dar nu ştiu cum. Aş vrea totuşi să-l tund drept (fără breton) pentru că m-am săturat de părul tuns în scări. Care tunsori sunt la modă, părul drept sau în scări?

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Aruncă o privire aici, http://www.lyla.ro/tunsori/
Pa, pa.

| Damyno a răspuns:

Tunde-te scurt pe margini si la spate si lasa parul mai lung desupra si poarta freza asa ciufulita ca e la moda

| SisiSimoSimona a răspuns:

Parerea mea este ca daca te tunzi drept faci o mare gresiala. incearca ceva nou, nu doar drept sau in scari. Incearca sa te tunzi intr-o paret mai lung si in cealalta mai scrurt sau alte freze nebunesti. Sunt apreciate si o sa iti placa si tie :X:X

| Sick a răspuns:

Nu conteaza ce e la moda, conteaza ce te face pe tine sa te simti bine in pielea ta. De exemplu, eu sunt tunsa gen " emo kid" arata destul de ok, asa ca poti incerca si tu tunsoarea asta.

http://1.bp.blogspot.com/......girl+1.jpg