| zmenta1994 a întrebat:

Am parul destul de lung si as dori sa ma tund in scari, dar as vrea sa am si tepi. Sunt dispusa sa renunt la lungimea parului, dar nu in asa fel incat sa am parul scurt. Stiti vreo tunsoare sau vreo combina (poze) pentru fete tunsoare par mediu \lung cu tepi? (in varful capului )

Răspuns Câştigător
| dia_4934 a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa nu renunti la par pentru ca dupa aceea o sa regreti si nu mai poti sa il ai inapoi, crede-ma si eu am trecut prin asta

2 răspunsuri:
| Nimic special a răspuns:

Gen :
http://i454.photobucket.com/albums/qq264/upload_poze/Emo/frizuri-emo3.jpg
Apropo nu baga in seama comentarile rautacioase! Cum ar fi cel de jos;).)

| danbnz a răspuns:

Ceva materie cenusie in "virful capului" nu ti-ar prinde rau...