| AndreeaM1 a întrebat:

Am parul filat, saten si vreau sa imi fac ombre (acasa) cu o vopsea red copper profesionala (am avut suvite si mi-au iesit un portocaliu-blond) combinata cu nuantator roscat. Parul meu natural este ondulat. Cum pot proceda astfel incat rezultatul sa fie unul bun?

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu face prostia asta pentru ca o sa-ti iasa cum le iese alora care au jumate saten jumate blond, ceea ce e de tot rasul. Du-te la un salon sa te faca calumea si gata.

| Lorena1814 a răspuns:

Pai daca parul tau acum este tot saten iti poti face ombre cu o vopsea de la loreal, care are o perie speciala pentru ombre