| anonim_4396 a întrebat:

Am parul fin si fara volum si vreau sa imi cumpar sampon Johnson's Baby, credeti ca m-ar ajuta pentru a capata volum? Sau dava nu, ce sampon imi recomandati? Dau funda!

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Vezi ca afecteaza radacina parului si in timp duce la pierderea parului, vezi unu bio cu ingredinte biologice pe baza de plante, mie loreal Paris imi ofera volmul, da as merge pe unu bio

| Kriss96 a răspuns:

Tie iti trebuie sampon pentru volum. Orice marca iti place tie. Dar sa fie pentru volum. Au la Head&Shoulders de exemplu. E foarte bun pentru ca nu faci matreata si intr-adevar da volum.

| Laura927 a răspuns:

Dove,știu ca nu e o marca cine stie ce buna dar iti da un volum la par de nu stii cum sa i-l potolești vb serios!
Dove pentru volum e ft ft bun!
Eu i-l folosesc odată pe săptămana in rest folosesc bonacure ( un șampon pentru par degradat este ft ft bun dar este si ft ft scump).
Se merita sa stii.

| Denisuca21 a răspuns:

Incerca Pantene!

| SashaS a răspuns:

Buna! Nu am incercat pana acum deloc Johnson's Baby, dar iti recomand cu cel mai mare drag samponul de tei de la Yves Rocher. Te duci acolo si zici "sampon de tei pentru par incurcat ". Acel sampon este foarte bun. Iti da si volum, si prosmetime, este si anti-matreata, iti descurca parul cu delicatete si iti face parul stralucitor!
Eu am incercat multe chestii pentru par dar asta e super!
Incearca-l :* Te pup!

| anonim_4396 explică (pentru SashaS):

Ma duc acolo unde?

| SashaS a răspuns (pentru anonim_4396):

Din moment ce ti-am zis Yves Rocher, unde iti e gandul?

| PisicaMalefica a răspuns:

Incearca Syoss pentru volum, fara silicon. E foarte bun!

| stefanastefiiii a răspuns:

Ia-ti hand&shoulders sau ceva de genu ` laughing scrie pe el ca e pentru volum. E foarte bun iti garantez. L-am incercat si eu si mi-a facut volut. Ti-l recomand happy