| beeeeeeeeeeeeaaaaaaaaa a întrebat:

Am parul foarte CRET. Ce as putea face sa fie mereu drept inafara de placa?

6 răspunsuri:
| horansgang a răspuns:

Poti merge la salon si sa incerci tratamentul cu keratina, am auzit ca e foarte bun.

Răspuns utilizator avertizat
| Dobrin_Maria_1999 a răspuns:

Balsamul happy

| FOTOmodel99 a răspuns:

E un rahat asta cu keratina. Iti recomand o indreptare permanenta la par la salon si te tine 2 aniwinking

| MTSimo a răspuns:

Fa tratament cu keratina

| Ana2333 a răspuns:

Poti incerca sa aplici pe par keratina, asta ar cam fi singura solutie care sa indrepte parul pentru o perioada mai lunga de timp ferindu-te de corvoada din fiecare zi. Poti cauta pe internet detalii de unde poti achizitiona keratina si cum sa o aplici sau mai simplu si fara batai de cap, te poti duce la un salon.