| Puric a întrebat:

Hey! Sunt baiat, am parul putin mai lung si problema e ca parul este gras si foarte putin cret. Cum as putea sa am grija de el si sa-l fac sa stea drept mereu? Inafara de placa.

2 răspunsuri:
| Cigαяєttє a răspuns:

Încearcă să-l întinzi cu o perie în timp ce-l usuci, succes!

| sweet_6378 a răspuns:

Chiar daca nu vrei cu placa asta e singura solutie. Stiu pe cineva d la mine din scola s-a facut cu placa de cateva ori pe saptamana timp de o luna, maxim 2 si acum ii sta perfect drept.
P.S. Avea parul destul de cret.