| rainbow a întrebat:

Am parul gras si mi se si electrizeaza...Nu mai stiu ce sa-i fac, aveti vreun sfat?

Răspuns Câştigător
| tanyka a răspuns:

Spalal in fie ce zii si dupa fiecare spalare punesuc de lamie in apa care iti clatesti parul sau cu un tampon tamponeaza radacinele timp de 2 saptamini vei vedea are efect, deoarece eu tot am avut porblema asta si am terminato deja ear la sfirsitul saptamini fa o masca de par ucu albus de ou si suc de lamie pentru hranirea parului ok mult succes

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Nu-l mai spala cu sampoane, foloseste sapun simplu (de casa, de rufe, tip "cheia" etc) si clateste-l cu apa de ploaie colectata in acest scop.
Dupa cateva luni isi revine.