| MusicMakesMeFreeDilii a întrebat:

Ce sampon/balsam/masca ar trebui sa folosesc avand in vedere ca am parul gras si se electrizeaza foarte foarte repede, si foarte tare? Mentionez ca am parul mediu happy. Funda :*. Multumesc!

1 răspuns:
| adorciocolata a răspuns:

Foloseste produse din gama Elseve. Sunt foarte bune. Dar depinde foarte mult de firul tau de par, deoarece este posibil sa nu-ti priasca ce ti-am recomandat. Poti incerca produse de la Pantene, Garnier, Schauma si vezi si tu care iti prieste. Cat despre electrizare, este indicat sa folosesti un spray special (se poate aplica atat pe parul ud cat si pe cel uscat). Sper ca te-am ajutat!