| denisa_2911 a întrebat:

Am niste intrebari, mi se electrizeaza parul si nu stiu ce sa fac, se electrizeaza de ce este gras sau uscat? pentru ca eu mi-am cumparat sampon pentru par grasstraight facesi mi se electrizeaza si mai tare...nu mai stiu ce sa facsadpentru ca pe deoparte mi se unge foarte repedesad. E gras sau uscat?
Multumesc mult!

2 răspunsuri:
| misu a răspuns:

Vezi ca nu astea s motivele te electrizezi de la perie, de la haine,...

| Jasmine_2772 a răspuns:

Cand ti se intampla asa inseamna ca e gras si ca se unge repede deci ar trebui sa te speli cu un shampon pentru. par gras dar stai lin cu electrizarea mi se mai intampla si mie :*