| bammm2 a întrebat:

Am parul lung și ondulat (specific faptul ca l-am mai încrețit de câteva ori prin diferite metode dar nu-mi rezista mult ).
Știți vreun șampon care sa încreteasca părul pe o perioadă mai lungă de timp?
Mulțumesc mult pentru ajutor!!♡

Răspuns Câştigător
| Ane4ika256 a răspuns:

Nu am auzit de vreun sampon care sa increteasca parul..cred ca tiar fi de folos acest canal de youtube. https://www.youtube.com/user/UltraFeminin/videos

1 răspuns:
| Oana92 a răspuns:

Nu exista asa ceva. Exista in schimb tot felul de spume si creme, le-ai incercat?