| ஐفيDeeaفيஐ a întrebat:

Buna! As vrea si eu cateva metode de incretit/ondulat parul fara caldura.

Răspuns Câştigător
| Rozetta a răspuns:

Vezi aici incretirea parului : http://www.youtube.com/watch?v=RiBy4HFZ_mE dupa acest procedeu il mai aranjezi putin

pentru ondulat iti poti face seara dupa ce te-ai uscat pe par (dupa baie) multe codite mici inpletite cu elastice
subtiri sau pur si simplu o coada impletita!

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt spray-uri speciale pentru ondulat. Iar dupa ce te speli pe cap, aplici spray-ul, apoi il usuci folosind peria de rasucire. Iti poti face bucle mari sau mici. Insa poti, dupa ce te speli pe cap, evident, sa iti pui bigudiuri.

| Martina5 a răspuns:

Împleteșteți părul și stai așa câteva ore

| KatlynKim a răspuns:

Http://www.youtube.com/......ttp?/watch si intra pe canalul ei, are multe videoclipuri in acest gen :* Funda?

| roxanamariaa a răspuns:

Pentru incretire poti folosii bigudiurile, eu asa fac happy

| IreneMay a răspuns:

Nu stiu cat de mult te va ajuta asta, dar ai putea incerca daca vrei.Fa-ti un coc si tine-l asa cateva ore.Cand o sa ti-l desfaci o sa fie ondulat, acum nu stiu cat de ondulat il vrei tu. Oricum asta e una din cele mai naturale metode pentru ca nu folosesti nici un fel de spuma/fixativ pentru asta. happy

| ஐفيDeeaفيஐ explică:

Va multumesc amandurora Rozeta mi-a placut foarte mult tehnica de incretire a parului si vreau sa stiu daca ai incercat-o

| Rozetta a răspuns (pentru ஐفيDeeaفيஐ):

Multumesc pentru funda Deea! Am incercat tehnica si de aceea te sfatuiesc sa o incerci! iti doresc o seara buna!

| ஐفيDeeaفيஐ explică:

Va multumesc din suflet pentru metode! Mai astept raspunsuri.