| bubbles02bbbb a întrebat:

Bunăă! Știți ceva șampon care să încrețească părul?! să fie ca lumea, nu că îți stă puțin ondulat pentru 10 minute și apoi se lasă. fundăă! :*

Răspuns Câştigător
| JokoSmile a răspuns:

Hi. Eu il vreau drept fiindca e cret spre oondulat si tu il vrei cret cei si cu noi I don't want to see tongue. Pai nu stiu vreun sampon dar dupa ce te speli pe cap impletestel si dormi asa iar dimineata ii dai drumul si bagi si spuma in el si ca sa il asezi cu putin fixativ, pentru o zi rezistalove struck.
Peace

2 răspunsuri:
| andreutzaRBD a răspuns:

Pai
n situ un sampon dar dupa ce te speli pe cap impletesteti parul in mai multe codite si dimineata este super marfa incearca

| anamicutza a răspuns:

Depinde daca ai si tu parul un pic cret... eu folosesc nivea si imi sta destul de cret dar daca vrei sa il faci cat mai cret te sfatuiesc sa folosesti o spuma de par eu asa fac si merge de minune.