| Ilinca1428 a întrebat:

Buna,eu am parul mediu,des si ondulat si si faa rotunda si as vrea sa ma tund,mama mea zice sa ma tund bob dar eu as vrea intr-o parte mai lung si in alta mai scurt, voi ce credeti? Cel mai bun raspuns fundahappy

Răspuns Câştigător
| ApofissPapaya a răspuns:

Parul meu are forma aceasta ^^. E doar cu vreo 3 centimetri mai mic decat in partea cealalta, depinde daca vrei sa fie cat de cat lung, sau sa fii aproape "rasa" intr-o parte, iar in cealalta sa ai parul lung. E relativ usor de ingrijit, iar tu daca il mai ai si ondulat [eu il am drept] va arata superb! Succes! happy

| Ilinca1428 explică (pentru ApofissPapaya):

Nu vreau sa fiu rasa intr-o parte si in cealalta lung, vreau sa il am cat de cat lung, mersi mult de raspuns:*

3 răspunsuri:
| oo4099 a răspuns:

Daca ai parul ondulat nu cred ca o sa stea calumea.Numai daca ai o placa si esti dispusa sa o folosesti des.Am fost si eu tunsa bob, dar l-am lasat sa creasca pentru ca nu statea.

| EMOticcon a răspuns:

Totul tine de parerea ta, si eu am un par ft des si ondulat si fata rotunda, insa daca ma voi tunde n-am idee daca imi va sta bine asa ca mai bine nu risc.ricum,ar trebui sa te tunzi cum crezi ca iti va sta mai binewinking