| tzus a întrebat:

Am parul negru si nu stiu ce suvite sa-mi fac.....blonde sau mov?

6 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Mov

| Metamorphose a răspuns:

Mov,clar! Mi se pare că arata muult mai bine decat cele blonde..adică nu vad nicio legatura intre par blond si brunet asa că nu mi se pare bine sa le combini. Dar oricum rămane alegerea ta!

| JustMusic a răspuns:

Pai blonde arata super, zic din experienta, si tot din experienta proprie zic ca ti se strica parul extem de tare de la suvite prima data.

| InvisibleTouch a răspuns:

Hello!

Vad ca majoritatea sunt pentru blonde eh eu as incerca mai bine mov big grin Contrastul intre blond si negru e mare insa daca alegi un mov mai inchis si il combini cu negru, eu cred ca ti-ar sta foarte bine.Este o combinatie mai indrazneata, originala si nu multi o incearca big grin Gandeste-te ce te caracterizeaza si care crezi ca ti-ar sta tie mai bine! Daca esti mai nonconformista si iti place sa experimentezi incearca mov happy

| iuliaalexandra12 a răspuns:

Sincer acum depinde si de ochii tai cum ar fi: daca ai avea o chii albastrii deschis ar merge suvite mov inchis, ochii albastrii inchis ar merge o suvita mov putin mai deschis si daca ai ochii caprui ar merge blond. asta e parerea mea

| Biby04 a răspuns:

Daca vrei sa alegi dintre blonde si mov, eu spun sa-ti faci blode, dar sa nu iasa in evidenta prea tare, dar daca tu vrei mov, movul sa nu fie nici prea deschis nici prea inchis, sa fie mediu. Sper ca te-am ajutat :*