| Papusa_1623 a întrebat:

Am parul ondulat, era drept acum cind il indrept cu placa e drept il dau cu fixator si este drept dar dupa ce ies afara sau stau vreo jumate de ora se face iar ondulat ce sa fac sa ramiie drept pentru un timp mai lung?

3 răspunsuri:
| PhotoIsMyLife a răspuns:

Îți faci o baie de 2 spălari cu șampon și balsam sau mască. După aștepți să se usuce, după te dai cu placa, îțo dai cu fixativ sau gel, sau există de la Nivea niște spry-uri care te dai și te ține mai mult timp.Am încercat și merită! Îți garantez că te va ține mult timp! Baftă!

| CarmenR a răspuns:

Uite alte sugestii de coafuri pentru par ondulat: http://www.karena.ro/......te_in_voga

| KidoPink a răspuns:

Poti sa mergi la coafor si sa iti faci un permanent pentru par drept si atunci parul isi pierde din volum si scad buclele...winking